Kutsume osalema vaimse tervise koolitusel!

Hea Lääne-Virumaa noorsootöötaja,

Emotsioonid, suhted, suhtlus, info üleküllus, seksuaalsus, lein/kaotused, usaldus, sõltuvused, valikud…

Noorsootöötajana puutume igapäevaselt kokku noorte vaimse tervise väljakutsete ja küsimustega. Ülalpool toodud on vaid mõned neist, mille juures noor võiks meie, noorsootöötajate tuge vajada.

VIROLi, Rakvere Avatud Noortekeskuse ja Kristiina Isand-Savinski koostöös saab septembris toimuma koolitus- ja kohtumistesari Lääne-Virumaa noorsootöötajatele, et vaimse tervise küsimustes ning väljakutsetes pisut selgust saada. Osata noori paremini toetada, ennast analüüsida- mõista. Selleks, et oleks võimalik, kellegile olemas olla, on vaja esmalt leida oskus toetada iseend.

Esimene koolitus-kohtumine leiab aset juba 9. septembril kell 10.00-13.00 Rakvere Kultuurikeskuses.

Kogu septembrikuu vältel toimuvad kohtumised igal neljapäeval (16., 23. ja 30. september) ning kellaajaks samamoodi hommikupoolik – 10.00-13.00.

Koolitusele ja kohtumistele on oodatud osalema igast omavalitsusest kaks noorsootöötajat. Palume, et noorsootöötajad oleksid läbi kohtumiste samad inimesed. Sedasi saab programmist kõige põhjalikumad teadmised.

Koolitusele registreerida saab selle lingi kaudu: https://forms.gle/wp2d4etEri7DFfdD9

Palume registreerida end osalema hiljemalt 8. septembril.

Kuna koolitus on eelkõige noorsootöötajate vajadustest lähtuv, palume registreerides anda teada ka ühest, kahest või kui soovite, siis rohkemast teemast, mis teid huvitavad ning millest tahaksite rohkem teada saada ning noortele paremini toeks olla. Jagage julgelt ka oma teemasid ja mõtteid!

Koolitus toimub eesti keeles, koolitusel kasutatav materjal on osaliselt inglise keelne, seega koolitusel osalemiseks on vajalik inglise keele oskus.

Koolitajaks on Kristiina Isand-Savinski. Rohkem Kristiina kohta saad lugeda siit: https://iseendaks.ee/minust/  

Küsimuste korral pöörduge Rakvere Avatud Noortekeskuse projektijuht-noorsootöötaja Angela Tikofti poole:

angela.tikoft@rakvere.ee

tel nr. 585 760 66