Galerii: RANKi suvelaager 2022

28. juunist 2. juulini lustisid 21 Rakvere linna noort vanuses 12-16 traditsioonilises RANKi suvelaagris. Sel korral oli asupaigaks Karjamaa Spordi- ja Puhkebaas Ida-Virumaal, maalilise Peipsi järve kaldal.

Viie päeva sisse mahtusid tutvumine ja meeskonnatunde loomine, veeohutuse töötuba Päästeametiga, väljasõit Selisoosse ja Alutaguse Seiklusparki adrenaliinirohkeid kogemusi koguma. Karjamaal toimus laagrinoortele ka koomiksi töötuba kunstnik Kristi Markoviga ja tantsu töötuba FÄM Tantsugrupiga Esteetika- ja Tantsukoolist, külas käisid ka RANKi kunagised noorsootöötajad Riina ja Arles, kes noortele erinevaid lahedaid mänge läbi viisid. 30. juuni õhtul oli meil rõõm kõik koos tähistada laagrilise Henry 16. sünnipäeva! Muidugi ei puudunud laagrist ujumine, vee- ja seltskonnamängud ning viimasele õhtule omaselt üks vinge lõpupidu tantsu ja karaokega!

Laagrile viimasel hommikul tagasi vaadates, peale ühendavaid usaldusmänge ja enne kodusõitu, tõid noored välja, et RANKi suvelaager oli fantastiline kogemus, mis paneb juba järgmist suve ootama. Noored jagasid, et ilmselt oli tegu suve kõige meeldejäävama kogemusega.

RANKi meeskond tänab kõiki noori ja lapsevanemaid usalduse ja koostöö eest ning kohtume laagris taas juba järgmisel suvel!