RAKVERE AVATUD NOORTEKESKUS

Avatud noortekeskuses toetatakse noore omaalgatust ja koostööd. Koos noortega viiakse ellu erinevaid huvitavaid ja arendavaid tegevusi. Rakvere Avatud Noortekeskuse peamiseks eesmärgiks läbi pakutavate tegevuste ja teenuste on noore arengu toetamine ning noores inimeses väärtuste ja eluterve suhtumise arendamine. Tähtis on rikastada noore maailmapilti kogemuste kaudu, mis omandatakse läbi tegevuse ja suhtlemise.

MIS ON RANK?

RANK on Rakvere Avatud Noortekeskus. Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26 aastat.

KUS ASUB RANK?

RANK asub aadressil Turuplats 3, keskväljakul vanas pangahoones. Noortekeskus jääb Berliini Trahteri kõrvale. Noortekeskuse kasutada on kaks suur avarat ruumi, köök ja 5 erinevat väikest tuba.

Millised on RANK-i pakutavad TEGEVUSED ja TEENUSED?

Noortekeskus on koht, kus noor saab võimalusi ja tuge oma ideede elluviimiseks.
Noortekeskuse avatud ruumides on noorel võimalus tasuta sisustada oma vaba aega, kasutades vahendeid, milleks on: Xbox360 ja PlayStation5 mängukonsool koos erinevate mängudega, piljard, lauatennis, lauamängud, muusikakeskus, teler, fotokaamerad, videoprojektor.

Noortekeskus koondab ja edastab noortele suunatud infot ning pakub erinevaid noorsootööteenuseid, milleks on: noorteprojektides ja noorteprogrammides osalemine; noorte nõustamine projektide elluviimisel ning sündmuste korraldamisel.

Noorsootöötajad noortekeskus on noore jaoks olemas, kui noor vajab abi koolitöödega, jagada kellegagi, kuidas tal läheb ning vajadusel saab noorsootöötaja aidata noorel murede korral abi otsida.

Noortekeskuse ruumides on võimalik kasutada tasuta traadita internetti (WiFi).

Noortekeskuse tegevus toimub tegevuskava alusel, mille koostavad noortekeskuses töötavad noorsootöötajad.


Kõik noortekeskuse külastajad on kohustatud järgima Rakvere Avatud Noortekeskuse kodukorda.

Kujutiste tulemus päringule continuous action
Kujutiste tulemus päringule eesti ank
Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on 118574677_10221256020417622_41811335360172140_o-scaled.jpg
Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on Logo-hor.png
Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

MEIE ASUKOHT KAARDIL